Amazon.de

Wednesday, May 29, 2013

Ücretsiz Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Kaza veya Hasar Sorgulama Yapmak Mümkün

https://www.sbm.org.tr/trm-ktt/public/list.sbm

Araba almak ciddi bir iştir. Özellikle de yüksek maliyetli bir aracı 2.el alacaksanız mutlaka dikkatli olmalısınız. Maalesef piyasada birçok sahtekarlık çeşidi mevcut mesela bunun en çok yapılanı kilometre düşürme. Bu işlem hem basit hem de etkili olduğu için başvurulan bir yöntem. Bu yöntemi çözmek için düzenli servis bakımı yapılmış araç almak en doğrusu böylece servisteki kilometre kayıtlarını inceleyebilirsiniz.
Tabi bunun dışında plakadan kaza veya hasar sorgulamak da mümkün elbette. Piyasada bu işleri sms ücretleriyle yapan birkaç sistem bulunuyor. Fakat bu işlemleri ücretsiz yapmak da mümkün. Bunu yapabilmek için aracın Şasi No, Motor No, sahibinin TC Kimlik Numarası, sahibinin Vergi Kimlik Numarası, TRAMER Kaza İhbar No gibi bilgilerden birini bilmeniz yeterli. Tabi aracı ciddi alıcı olursanız ve satıcı da aracın bir kusuru yoksa size bu bilgilerden brini vermeye çekinmeyecektir. Ücretsiz araç kaza veya hasar sorgusu yapabilmek için burayı tıklayın. Aracın vergi borcu olup olmadığını da bu adresten öğrenebilirsiniz.

https://www.sbm.org.tr/trm-ktt/public/list.sbmKaynak: http://www.birbilenyokmu.com/ucretsiz-arac-sorgulama-nasil-yapilir-bedava-kaza-sorgula.html/

No comments: